Inteligentná elektroinštalácia

Smart Home LOXONE

Prečo Loxone?

Loxone ponúka bohaté možnosti ako najefektívnejšie riadiť vašu domácnosť s čo najväčšou úsporou aj bez vášho neustáleho zásahu do riadenia, a tým zvyšuje komfort vášho bývania.
Keď vezmeme do úvahy, že životná náročnosť ľudí neustále stúpa je potrebné hľadieť do búducna. EÚ nám prináša neustále nové a prísnejšie normy, bez ktorých nebude možné v blízkej dobe stavbu zkolaudovať.
To sa týka aj energetickej náročnosti domov, úsporných inštalovaných prvkov, využívania zelenej energie, atď... Cena energií rokom narastá, preto je dôležité, aby si dom niektoré prvky riadil sám aj počas vašej neprítomnosti, čím je možné ušetriť množstvo nákladov na energie. Jedná sa o cenralizovaný systém.

Nielen pre domy/ byty! 
Loxone je možné využiť aj v reštauráciach, baroch či obchodných prevádzkach. Pri správne zvolených prvkoch dokážete vytvoriť príjemné prostrednie pre zákazníkov, a tým pozdvihnuť úroveň vášho podniku.

Wellness

S Loxone je možné ovládanie wellnes prvkov ako je sauna, bazén,  infrasauna či vírivka...

Multimédia

Na základe pohybových senzorov vám môže spríjemniť príchod do domu alebo jednotivých miestností. Môžete si vybrať, v ktorých miestnostiach bude hrať aký žáner, integrovať zvonček alebo využiť funkciu Speech to text.

Weather service

V ponuke je aj servis počasia, na základe ktorého miniserver vyhodnotí ako sa má váš dom v najbližších hodinách správať.

Vizualizácia

Váš dom môžete ovládať pomocou vizualizácie cez váš smartphone alebo PC v internej alebo externej sieti, vďaka čomu máte neustálu kontrolu nad vaším domovom.

Osvetlenie

Dokážeťe meniť osvetlenie v jednotlivých miestnostiach podľa vami zvolenej nálady. Osvetlovacie prvky je možné integrovat s alarmom, vrátnikom a nočným režimom.

Kúrenie

Ponúkame vám riešenie, ktoré integruje do vášho systému mnoho dalších faktorov, na základe ktorého bude kúrenie omnoho efektívnejšie pre vašu peňaženku a životné prostredie.

Tieniaca technika

Dopomáha pri regulovaní teploty v miestnostiach. Podľa snímaných teplôt dokáže posúdiť kedy je ten správny čas na tienenie vášho domu.

Zabezpečenie

Najpodstatnejším prvokom inteligentného domu je zabezpečenie a bezpečnosť, ktoré môžete vykonať jednoduchým trojklikom na tlačítko a zabezpečíte váš domov rýchlo a jednoducho.

Čo všetko dokáže LOXONE SMART HOME a čo všetko vám dokážeme ponúknuť?

Na základe požiadavok zákazníka vieme vytvoriť naozaj systém riadenia vášho domova. Bohužiaľ, ani vám neoperie, ani nenavarí.
- efektívnu reguláciu vykurovania, chladenia, rekuperácie
- ovládanie žaluzí, rolet, markíz (v kombinácii s reguláciou vykurovania, chladenia pre efektívnejšiu úsporu)
- meranie a regulácia spotreby, správne rozdelenie využitia zelenej energie
- spúštať závlahu trávnika
- reguláciu bazéna
- ovládanie, reguláciu sauny
- ovládanie osvetlenia
- ovládanie bárny, vstupov
- zabezpečnie objektu
- nabíjanie elektromobilov

Jednoducho dokážete ovládať, monitorovať váš domov z akéhokoľvek miesta a na dôležité udalosti možete byť počas vašej neprítomnosti  upozornený mailom alebo hovorom.

Riadením tienenia, na základe hodnôt zo senzorov (komfortne senzory, meteostanica), môžem využiť slnečnú energiu, a tak dokážeme ovplyvniť spotrebu energie vynaloženú na vykurovanie vnútorných priestorov.
Prostredníctvom weather service alebo meteo stanice miniserver vyhodnotí blížiace sa zrážky alebo poveternostné okolnosti, čím  napríklad znemožní závlahu, zatiahnie bazén alebo vytiahne rolety/markíze/žalúzie do bezpečnostnej polohy.
V prípade výroby elektrickej energie vie systém vyhodnotiť na čo využiť prebytočnú energiu alebo v prípade jej nedostatku, ktoré spotrebiče odpojiť. Taktiež vám ponúka náhľad spotreby, výroby energie, stav baterií, prípadne ušetrené financie z vlastnej výroby a mnoho dalšieho.
Počas dovolenkového obdobia si viete dom monitorovať cez smartphone, prípadne vieme nastaviť, aby sa dom správal ako keby ste boli doma. Dom bude sám náhodne ovladáť osvetlenie, tienenie, hudbu, TV, atď..
Ponúka komfortnú možnosť zabezpečenia objektu v prípade nočného režimu priamo z vašej spálne. Jednoduchým kliknutím na tlačítko dom prejde do nočného režimu (zamkne objekt, zatiahne bazén, rolety ,žalúzie, aktivuje vonkajší alarm, vypne zvnoček, zablokuje audio a osvetlenie v prípade pohybu v dome atď...). Systém je možné nakonfigurovať podľa požiadavok zákazníka.

Loxone miniserver ponúka naozaj veľa možností zapojenia, ovládania elektrických prvkov a preto je ťažke vymenovať všetký možnosti. Veľa zaujimavých nápadov vzniká práve v predstavách zákazníka, a preto je dôležite ak máte predstavu ktorú by ste chceli zrealizovať, kontaktujte nás  a my vám zodpovieme či je možné vašu predstavu zrealizovať, prípadne aké sú možnosti. Veď práve nové výzvy nás posúvaju vpred.

 

Prečo si vybrať nás

PORADENSTVO
Oboznámime vás s možnosťami vykonania vŕtania otvorov vo vaších priestoroch
ODBORNOSŤ
Naši pracovníci sú pravidelné preškolovaní, a disponujú odbornými znalostami z praxe.
REFERENCIE
Máme zrealizovaných cez 390 bytových inštalácií, vrtov a niekoľko väčších priemyselných objektov v EU.
ESTETIKA
Záleží nám natom ako to vypadá aj tam kde to nebude vidieť.
INDIVIDUÁLNY PRÍSTUP
Ku každému klientovi pristupujeme individuálne.

Dohodnite si konzultáciu zdarma

Vyplňte formulár. Pripravíme pre vašu domácnosť plán na mieru podľa vašich požiadaviek.

Máte nejaké ďalšie otázky? Pošlite nám e-mail alebo nás kontaktujte telefonicky.

Osvetlenie, žaluzie, kúrenie, solár, alarm...

B&R-BAU s.r.o.
Obrancov mieru 1090/52
Lehota pod Vtáčnikom 97242

Mobil: +421 940 602 101
E-Mail: info@brbau.eu
Web: www.advima.sk